top of page

Loo oma maailm.
Koos hoolivate kolleegidega.

shutterstock_1926675941.jpg

ERGOkatena soovime, et iga tööpäev pakuks lisaks töödele ja tegemistele ka rohkelt omavahelist kohtumis- ja suhtlemisrõõmu. Seega uurime juba värbamisprotsessis, kas võiksid sobida meie perre. Lisaks meie väärtustele oleme teinud kindlaks, milline on meie töötajate DNA. Sellest leiab kliendikeskse mõtteviisi, paindlikkuse, koostöömeele ja muudki.  Meie heeliksikaart näeb välja selline. Vaata, kas ka Sinu DNAs on seda õiget ERGOkat?

DNAtestiuuendus_2022.png

ERGOs hindame erineva tausta ja kogemusega inimesi. Meil on hea meel, et ERGOst mõttelisi klaaslagesid ei leia, selle asemel hoopis keskmisest enam naisjuhte ning ka meie keskmine tööstaaž on muljetavaldav - lausa 8 aastat. Tagame kõigile ERGOsse tööle kandideerijatele võrdsed võimalused, seda olenemata rassist, nahavärvist, religioonist, soost, seksuaalsest orientatsioonist, soolisest identiteedist ega rahvusest.

DNA
Kogemused

Loomulikult ei ole ERGO vaid töökoht, vaid koos võtame ette nii väiksemaid  kui suuremaid tiimiüritusi. Mõnikord on need seotud meie väärtuste või kliendikesksusega, mõnikord ärgitame oma töötajaid võtma kõrgemaid sportlikke eesmärke, panustame koos maailma paremaks ja rohelisemaks muutmisele, tunnustame ja motiveerime. Veedame lihtsalt koos kvaliteetaega.

Üritused
MicrosoftTeams-image (31).png

Pühendumine ja töörõõm

Kui küsida, kui suur on ERGOs töörõõm, siis sellele küsimusele oskame vastata lausa 94%-lise täpsusega. Sest just täpselt nii palju inimesi osales 2021. aasta detsembris läbi viidud pühendumusuuringul. Ja ka vastus on 94%, sest just niipalju ERGOkaid märkisid, et tunnevad end meie ettevõttes pühendunutena. Vaatamata keerulisele koroonaajale oleme 2019. aastaga võrreldes teinud 6-protsendipunktilise arenguhüppe ning edasiminek puudutas absoluutselt kõiki hinnatud valdkondi. Kõige enam hindasid ERGOkad juhtimiskvaliteedi tõusu, mis on paranenud lausa 20 punkti. Aga meil ongi päriselt toredad juhid!

Pühendumine

Koroonaaeg on veebikohtumiste hulka paisutanud nii, et raske on nende vahel süvenemiseks aega leida. Õnneks on meil nüüd koosolekute vabad kolmapäevad. See annab võimaluse oma nädalat sättida nii, et saab süvenemist vajavad tegemised kolmapäeval ära teha. Ma kohe ootan vahel kolmapäeva - saab rahulikult kolleegiga pikema telefonikõne teha, sest tean, et ka tema ei tohiks sel päeval koosolekuid olla. Ja kui ei pea õhtul või nädalavahetusel excelis möllama, siis on ka pere jaoks rohkem aega.

bottom of page