top of page

Loo oma maailm ja kasva Baltikumi armastatuimas kindlustusseltsis.

shutterstock_1075454882.jpg

Baltikumis tegutsevad ERGO ettevõtted kuuluvad rahvusvahelisse ERGO Gruppi ning see omakorda  maailma ühte suurimasse, 1880. aastal loodud edasikindlustuskontserni Munich Re. ERGO ajalugu Eestis algab 1990. aastast ning kaubamärk võeti kasutusele 2001. aastal. 2019. aastal võeti vastu uus strateegia, et saada juhtivaks kindlustusandjaks Baltikumis.

 

ERGO nime alla koonduvad Eestis kaks ettevõtet: kahjukindlustusselts ERGO Insurance SE ja elukindlustusselts ERGO Life Insurance SE Eesti filiaal. Meie kindlustusseltsi kogemusi ning pakutavaid vara-, elu ja ravikindlustusteenuseid usaldab Eestis üle 120 000 kliendi.

 

Eesti ERGOkate toetavas meeskonnas annab selleks igapäevaselt oma panuse ligi 285 inimest. Meie töötajad väärtustavad ERGOs kõige enam, et töö pakub enesearengut, töö on huvitav ning meil on südamlikud kolleegid. ERGO on konkurentsivõimeline tööandja ja ühiskondlikult aktiivne ettevõte.

ergost lühidalt
kes me oleme uus.png
ERGO_Icon_black_earth.png

Paindlik töökorraldus

Uuendustele avatud ettevõttena on hübriidtöö kujunenud normaalsuseks.
Kodukontorihüvitustega saavad ERGOkad oma töökohad ka kodus mugavaks ja ERGOnoomiliseks😊 muuta. 

Lisaks, pakub ERGO ka Workationi lahendust. See tähendab, et 28 päeva aastast võid kaugtööd teha omale sobivas Euroopa riigis.

töökeskkond

Kuigi toetame hübriidtöötamise võimalust ja kontoriruumidesse täielikul ei naase, oleme siiski loonud võimaluse edukaks koostööks ja omavaheliseks suhtlmiseks: kolisime hiljuti ERGO peakontori keskkonnasäästlikumasse kontorisse Avala kvartalis, kus tingimused vastavad just muutunud töökeskkonna ootustele. Uues peakontoris on piisavalt koosolekuruume, mugavaid privaatbokse, loovtööala, lasteala, mängude ala ja massaažituba. Kompleksist ei puudu ka 24/7 avatud jõusaal - kõik selleks, et tunneksid end ERGOs hästi. Loodusest inspireeritud sisekujunduslahendus ja materjalid jõuavad edasiselt ka meie müügikontoritesse.

vastutustundlik
ERGO_Icon_black_winners'_podium.png

Hinnatud tööandja

Kuidas paistab ERGO silma tööturul? Rõõm on jagada, et meie sisemised pingutused tööandjana peegelduvad ka väljapoole. 2024. aastal viis CV.ee läbi iga-aastase TOP Tööandja uuringu, mis kogus sel korral rekordiliselt vastajaid. Tulemused rõõmustasid, sest nende põhjal saavutas ERGO finantssektori ettevõtete seas 10. koha ja kindlustusseltside järjestuses 1. koha!

hinnatud tööandja

Kestlik mõtteviis ei tähenda  ERGOs vaid keskkonnateemadega tegelemist, vaid panustame laiemalt ühiskonda näiteks oma toetusprojektidega, tegeleme kahjuennetusega ning seisame näiteks hea töökultuuri, töötajate võrdse kohtlemise ja tervise-edenduse eest.

 

Toetame Vähiliitu ja Päästeliitu, anname välja noore sportlase stipendiumeid, otsime uudseid lahendusi koos Climathoniga ning kindlustusettevõttena on meie südameasjaks muidugi ennetustöö. Seda mitte ainult kahjuennetuse vaates, vaid laiema mõtteviisi ja eestkõnelejana, sest parim heategu on ennetustegu. 

ERGO_Icon_black_hands_leaf.png

Kestlik ja vastutustundlik 

ERGO on vastutustundlik ettevõte ning 2022. aastal pälvisime sellekohase hõbemärgise Vastutustundliku Ettevõtte Foorumilt.

EAS/Kredex ühiskasutus tunnustas 2022. aastal ERGOt ka kestliku ettevõttena, mis on  kõrgeim riiklik tunnustus ettevõtetele. 

 

Keskkonnahoiu poolelt tegutseme teadlikult ja ressursisäästlikult – otsime lahendusi, kuidas vähendada oma CO2 jalajälge näiteks transpordikulude piiramise või vee- ja elektritarbimise osas. Valime ka oma partnereid sarnase mõtteviisi alusel ning ei investeeri  keskkonnast mittehoolivatesse projektidesse.

bottom of page