top of page

Loo oma maailm. Baltikumi armastatuimas kindlustusseltsis.

shutterstock_1075454882.jpg

Baltikumis tegutsevad ERGO ettevõtted kuuluvad rahvusvahelisse ERGO Gruppi ning see omakorda  maailma ühte suurimasse, 1880. aastal loodud edasikindlustuskontserni Munich Re. ERGO ajalugu Eestis algab 1990. aastast ning kaubamärk võeti kasutusele 2001. aastal. 2019. aastal võeti vastu uus strateegia, et saada juhtivaks kindlustusandjaks Baltikumis.

 

ERGO nime alla koonduvad Eestis kaks ettevõtet: kahjukindlustusselts ERGO Insurance SE ja elukindlustusselts ERGO Life Insurance SE Eesti filiaal. Meie kindlustusseltsi kogemusi ning pakutavaid vara-, elu ja ravikindlustusteenuseid usaldab Eestis üle 120 000 kliendi.

 

Eesti ERGOkate toetavas meeskonnas annab selleks igapäevaselt oma panuse ligi 270 inimest. Meie töötajad väärtustavad ERGOs kõige enam, et töö pakub enesearengut, töö on huvitav ning meil on südamlikud kolleegid. ERGO on konkurentsivõimeline tööandja ja ühiskondlikult aktiivne ettevõte.

ergost lühidalt
kes me oleme.PNG
ERGO_Icon_black_earth.png

Paindlik töökorraldus

ERGOkad hindavad kõrgelt oma kolleege, kuid kahjuks pööras koroonapandeemia ka ERGO tavapärase kontorielu täiesti pea peale. Aga uuendustele avatud ettevõttena  võtsime sellest parima ning tänaseks on hübriidtöö kujunenud ERGOs normaalsuseks. Kodukontorihüvitustega saavad ERGOkad oma töökohad ka kodus mugavaks ja ERGOnoomiliseks😊 muuta ning alates 2022 aasta suvest pakub ERGO ka Workationi lahendust. See tähendab, et 28 päeva aastast võid kaugtööd teha omale sobivas Euroopa riigis.

töökeskkond

Kuigi kontorisse enam 100%liselt tagasi tulla ERGOs ei plaanigi, siis koostöö ja omavahelise suhtlemise liigume töökeskkonna osas hoopis järgmisele tasemele. Oktoobri alguses kolisimegi ERGO peakontori kõige keskkonnasäästlikumasse kontorisse Avala kvartalis, kus tingimused vastavad just muutunud töökeskkonna ootustele. Piisavalt kohtumisruume, privaatbokse, loovtööala, lasteala, mängude ala jne. Kompleksist ei puudu ka 24/7 avatud jõusaal - kõik selleks, et tunneksid end ERGOs hästi. Loodusest inspireeritud sisekujunduslahendus ja materjalid jõuavad edasiselt ka meie müügikontoritesse.

vastutustundlik
ERGO_Icon_black_winners'_podium.png

Hinnatud tööandja

Kuidas paistab ERGO silma tööturul? Rõõm on jagada, et meie sisemised pingutused mõnusa tööandjana peegelduvad ka väljapoole. 2021. aasta detsembrikuus viis CV-Online Estonia läbi iga-aastase TOP Tööandja uuringu, mis kogus sel korral rekordiliselt vastajaid. Tulemused rõõmustasid, sest nende põhjal saavutas ERGO finantssektori ettevõtete seas teist aastat järjest 9. koha ja kindlustusseltside järjestuses oleme ikka esimesed!

hinnatud tööandja

Kestlik mõtteviis ei tähenda  ERGOs vaid keskkonnateemadega tegelemist, vaid panustame laiemalt ühiskonda näiteks oma toetusprojektidega, tegeleme kahjuennetusega ning seisame näiteks hea töökultuuri, töötajate võrdse kohtlemise ja tervise-edenduse eest.

 

Anname juba 7. aastat välja noore sportlase stipendiumi, toetame Vähiliitu ja Päästeliitu, otsime uudseid lahendusi koos Climathoniga ning kindlustusettevõttena on meie südameasjaks muidugi ennetustöö. Seda mitte ainult kahjuennetuse vaates, vaid laiema mõtteviisi ja eestkõnelejana, sest parim heategu on ennetustegu. 

ERGO_Icon_black_hands_leaf.png

Kestlik ja vastutustundlik 

ERGO on vastutustundlik ettevõte ning sel aastal pälvisime ka sellekohase hõbemärgise Vastutustundliku Ettevõtte Foorumilt. EAS/Kredex ühiskasutus annab sel aastal esmakordselt välja ka omapoolset kestliku ettevõtte tunnustust. ERGO pääses esikümnesse ning lõplikud hindamised ja esikohad jagatakse juba 2022. aasta septembris.

 

Keskkonnahoiu poolelt tegutseme hästi ressursisäästlikult – otsime lahendusi, kuidas vähendada oma CO2 jalajälge näiteks transpordikulude piiramise või vee- ja elektritarbimise osas. Valime ka oma partnereid sarnase mõtteviisi alusel ning ei investeeri  keskkonnast mittehoolivatesse projektidesse.

bottom of page