top of page

Loo oma maailm koos meiega kasvades.

shutterstock_731100433.jpg

Kõik meie töötajad on erilised ja ainulaadsed. Ja me ei vali neid ainult koolitunnistuse või kogemuse järgi – eelkõige hindame arengusoovi ja huvi kindlustusvaldkonna vastu ning sisemist motivatsiooni pakkuda klientidele kindlustunnet. Milliseid töötajaid oma toredasse tiimi hetkel otsime, seda vaata palun meie töökuulutuste lehelt. 

 

Igal juhul on mõtet meie pakkumistel silma peal hoida. Kõige enam töötab meil müüginõustajaid, kahjukäsitlejaid ja ERGOL on ka oma IT-arendustiim. Seega aeg-ajalt on meil ikka uusi ja häid inimesi lisaks vaja. Või tule suveks ERGOsse praktikale, et see päris otsene kokkupuude ERGO tööde ja inimestega hankida.  Tavaliselt kujuneb sellest tööampsust aga pikem kokkupuude😊

ERGO_Icon_black_man6.png

Müügitööst

Kindlustusnõustamine eeldab  lisaks heale tootetundmisele ja täpsusele suurt empaatiavõimet. Enamasti on klientidel kokkupuude kohustuslike kindlustustega, mida nõuab seadus või milleta pangast laenu ei saa, aga kindlustusnõustajatena on meie ülesanne jagada kindlustustarkust laiemalt.

 

Leida need tooted, mida just sellise elustiiliga inimene vajaks, et ta saaks keskenduda oma töödele ja tegemistele ning meie oleme need, kes võimalikud riskid kõige paremal moel kindlustuspoliisiga on suutnud maandada. Ja kõige parem kindlustus on muidugi ennetus. Kui Sinu silmad paneb särama töö, mis muudab inimeste elu turvalisemaks ja julgemaks, anna endast teada!

Õnnetus ei hüüa tulles, küll aga on sellega toimetulek oluliselt lihtsam, kui valitud on hea kindlustuskaitse. ERGO kahjukäsitlejad ongi just need võlurid, kes aitavad inimesel nende elu kõige keerulisematel  aegadel toime tulla. Tihti arvatakse, et kahjukäsitlejad täidavad lihtsalt dokumente. Aga reaalsuses on rutiinsemad tegevused ammu robotite pärusmaa.

 

Kahjukäsitleja tööks on pigem anda nõu, kuidas tekkinud kahju kõige mõistlikumal ja kiiremal viisil kõrvaldada. Kus remontida oma auto, saata kodukindlustuse puhul teele remondibrigaad või mismoodi lahendada taastusraviga seotud küsimused. Ja uskuge meid, elus juhtub selliseid lugusid, mida hästi ei usukski –  sestap kahjukindlustuses juba igavaid päevi ei esine.

ERGO_Icon_black_hand9.png

Kahju-käsitlusest

ERGO_Icon_black_hands2.png

Praktika-võimalustest

Iga pisutki vastutusrikkam töökoht eeldab eelnevat töökogemust. Aga kuidas saada see kõige esimene tõsiseltvõetav kogemus siis oma CV-sse? Kõige mõistlikum lahendus on alustada suvise asendustöö või praktikaga. ERGOs ootame just selliseid särasilmseid noori või karjäärimuutust soovivaid inimesi, kes tahaksid otsustada oma tulevikutee isikliku kogemuse pinnalt.

Kindlustusettevõtte edu valemiks on targad inimesed, kuid nende käsutuses peavad olema korrektsed andmed ja parimad IT-süsteemid. Kindlustus ei ole kliendisuunal veel päris digihüpet teinud, aga iga päevaga liigub üsna enam inimesi ka e-kontori lahendusi kasutama. Seega digistrateegia on ERGOs jõuliselt arendamisel ning ootab seda tegema helgete peadega #tulevikukindlustajaid.  

ERGO_Icon_black_couple.png

IT-arendusest

Ootame Sind liituma meie ERGO perega

Töö kindlustuses ei ole igav - vähemalt siis, kui soovid, et sinu tööl oleks sügavam tähendus. Sinu kätes on võimalus pakkuda inimestele igapäevast turvatunnet ning aidata just neil hetkedel, kui maailm ootamatu õnnetuse või haiguse tõttu niiöelda katki läheb.  Kindlustus on päriselt kindlustunne, sest ERGOs hüvitatakse keskmiselt 95 kindlustusjuhtumit 100-st. Lisaks kahjude hüvitamisele on meie tööks ka kahjuennetus. Aitame inimestel näha ette riske ja neid ennetada, sest iga kindlustusjuhtum on lisaks inimlikule murele ka koormus keskkonnale. Tule loo meiega julgem tulevik!

bottom of page